Zabava

(VIDEO) "Anastasiju ne zanima da nastupa" Ceca govorila o porodičnim odnosima, pa se dotakla karijere

Najveća balkanska zvijezda Svetlana Ceca Ražnatović održala je spektakularni koncert u Požarevcu, a pred sam izlazak na binu doživjela je peh što je nije mnogo poremetilo, već je odmah pronašla alternativu.

(VIDEO) "Anastasiju ne zanima da nastupa" Ceca govorila o porodičnim odnosima, pa se dotakla karijere
FOTO: RINGIER

Dešavaju se takve stvari, a isto se dešavalo i na sceni samo nije toliko vidljivo, jer se jednom desilo da mi pukne rukav na Dolče Gabana haljini. Imenovala sam brend zato što uvijek kažemo da je kvalitet i koliko je skupo, a to su toliko osjetljive stvari da nisu za koncerte, a isto tako mi je na Ušću pukla bretela, pa je Mili pritrčao da priveže.

– Sada su bile dizajnerske pantalone i pred sam izlazak na binu bila sam sređena i obučena, samo od jednom rajsferšlus puca i samo sam pozvala i rekla drugarici, “svlači te farmerke koje imaš na sebi i odmah mi ih daj“ i tako sam i pjevala. Sreća je imati prave prijatelje u pravom momentu i na pravom mjestu – priča Ceca za “Blic“, a onda otkrila da je dosta toga vezuje za grad u kojem je nastupala.

– Upravo neki počeci su odavde i ovaj kraj je odreagovao posebno na mene i na početku sam sve vrijeme radila ovde svadbe, igranke, ispraćaje u vojsku i to je sve trajalo po četiri dana, a ovdje sam zaradila i svoj prvi devojački stan.

Ceca ističe da joj ništa u životu ne pada teško, jer radi ono što voli.

Pročitajte još

 Nazvala bih sebe dobro garanžiranim oldtajmerom, šalim se, lijepo mi je jer radim posao koji volim, okružena sam sa mnogo ljubavi i primam mnogo ljubavi od ljudi koji me vole. Imam zdravu i normalnu porodicu i to je moj najveći uspjeh da su mi djeca normalna i na pravom putu i izabrali su divne partnere, a imam i tri preslatka unuka koji su dar od Boga.

– Obožavam da radim “Zvezde Granda“, kao i na emisiji “Ceca Šou“, imam prelijepe koncerte, radim na albumu i dešavaju mi se lijepe stvari. Toksični mulj iz mog života očistio se sam i imam dovoljno godina i iskustva, da sam jednostavno shvatila da sve ono što mi ne prija na vrijeme amputiram. Možda je preteška riječ, ali gledam da svaki sadašnji i budući momenat proživim sa ljudima koji mi prijaju i to mogu sebi da priuštim i izaberem – kaže Ceca, dok oni koji joj ne misle dobro nisu njena interesna sfera.

– Vjerujem u to da ne možeš da činiš loše stvari i da veruješ da ti se vraća dobro, treba da se trudiš da se ispravljaš kao čovjek, ali i nadograđuješ dobrim i pozitivnim stvarima, jer niko nije savršen. Svi griješimo, pa griješila sam i ja i danas grešim i u procenama i u izborima, ali to je život i satkan je od toga.

Ne može čovjek da se samo zapita šta mi je ovo trebalo, jer ništa se ne dešava slučajno, samo u nekom momentu nije jasno zašto, ali kasnije shvatiš što je neko morao da se desi da li od prijatelja, da li od partnera, da li od porodice dalje ili bliže. Sve je to život, ljudi treba da rastu, ispravljaju greške sve dok su živi i niko od nas nije savršen. Vjerovatno je i to da zlo izjeda samoga sebe tačno, ali gledam da se ne družim sa takvim ljudima, već sa ljudima koje ću zasmejavati i koji će mene zasmijavati.

– Volim da se šalim na tuđ, ali i na svoj račun i apsolutno prihvatam takvu šalu. Volim zabavne i duhovite ljude, pozitivne i one koji imaju neku viziju i možeš nešto da naučiš od njih, jer učiš dok si živ. Sa takvim ljudima volim da provodim vreme i da me okružuju, da li to bili ljudi iz mog tima sa kojima radim i sarađujem ili oni koji nemaju veze sa mojim poslom bitno je da su zabavni i pozitivni i odmah gledate život sa vedrije strane. Moramo da se smejemo, jer smo zaboravili na isto.

“Anastasiju ne zanima da juri karijeru”

Ceca je progovorila i o karijeri svoje naslednice, te otkrila da li će se u narednom periodu vratiti muzici i nastupima.

– Navijala sam što se toga tiče i to je najljepša profesija posebno ako imate talenat i kreativni ste za muziku, tu čovjek može da uživa i tu ne postoje granice. Muzika je vasiona gdje možete da se igrate, eksperimentišete i posebno je doživljavam kao emotivni pročešćivač i sve emocije možete kroz nju da pokažete i kada ste tužni, veseli, toksični i muzika je najbolji filter za to.

 Anastasija nikada nije strastveno vojlela nastupe, pojavljivanja, već voli da se bavi u toj mjeri gdje će ona uživati i neće imati obavezu da nastupa, putuje i nju tu ne loži. Meni masa i publika daje energiju i život, a ona je studijski pjevač i voli da otpjeva ono što se njoj sviđa, kako zamišlja muziku da to prezentuje i ona ne juri karijeru.

– Kada joj se nešto svidi ona otpjeva i ne gleda brojke, ne takmiči se, već radi isključivo iz ljubavi. Neki kažu da je to hobi, ali to je više, jer ti tu ulažeš finansije, emocije, energiju, ljubav, ali ona je takva i ne zanima je nešto da juri karijeru – priča pjevačica.