Zabava

"Ne bih mogla da budem sa nekim, a da se ne viđamo po dva mjeseca" Ceca progovorila o ljubavnom životu, pa otkrila ko joj je prvi čestitao Novu godinu

Regionalna zvijezda Svetlana Ceca Ražnatović nikad iskrenije je govorila o svom privatnom životu, a dotakla se i ljubavnog statusa. Kako ona tvrdi, toliko je zauzeta poslom da ne zna kako bi u sadašnji tempo mogla da uklopi i emotivnog partnera.

Ceca Raznatovic
FOTO: UNA ŠKANDRO/RINGIER

Kada je ljubav u pitanju, Ceca je rekla:

– Šta da kažem, kakva bi ljubav bila, da je ofrlje? Ne bih mogla da budem sa nekim, da se ne viđamo po dva mjeseca. Ja takav tempo imam, da nemam mjesta za privatni život. To mora da se dogodi. To ne traži, ali ja ni ne tražim. Imam puno prijatelja, puno dešavanja. Za sreću ne treba ni moliti, ni prositi, već ga podesiti da vam bude lijepo u sopstvenoj koži. Imam unuke, prijatelje, mogu kod kćerke da otputujem…uvijek ja nađem neku zanimaciju. Kad nešto želiš, nađeš način, kad ne želiš, nalaziš izgovore. Šalu na stranu, kad dođe vrijeme za ljubav, tako će biti i to je sve. Ljudi su zbog žena započinjali ratove, te nije istina da se muškarci plaše jakih žena. Samo je do toga da li mi se tad nego dopada, u tome je svrha. U životu mi je jedino važno da li je neko dobar čovjek, ili nije.

Ne gledam na muškarca na način, koji mu je stepen ostvarenosti. Kakav je neko kao osoba, to je ono što je istinski važno. Ne kaže se za džabe ” s kim si, takav si”. Svi ljudi koji su oko nas, najviše utiču na nas same – rekla je ona u Premijeri.

Otkrila da je Veljko napustio Srbiju

Veljko Ražnatović je otputovao u Rusiju na pripreme, gdje svakodnevno ima i po dva treninga. Ceca je otkrila kada će se vratiti u Srbiju.

Pročitajte još

– Znaš ko mi je prvi čestitao u Novu godinu jer njemu je došla prije nas zbog razlike u vremenu? Veljko iz Moskve. On mi je prvi čestitao Novu godinu. Rekao mi je: “volim te majko najviše na svijetu, srećna ti Nova godina i da ove godine samo ređamo uspjehe”. On je otišao da se posveti svojoj karijeri, ima moju apsolutnu podršku, jer to što on traži našao je tamo. Svaka čast svima, on je veliki uspjeh postigao i sa našim trenerima u Srbiji, hvala im do neba. Ali nekako tamo u Rusiji, pogotovo tamo Vladi Kavkaz, on kada ode tamo i kada se vrati s Vladi Kavkaza, vjerujte, ja mogu da vam kažem onako kao bokserski laik, gledam u ringu njegovo kretanje, disanje… – rekla je Ceca, prenosi Blic.