Naime, Čeda Jovanović je na mrežama podijelio sliku na kojoj su svi zajedno pozirali, a onda svima čestitao praznik:
– Hristos se rodi! Neka nama i našim porodicama, prijateljima i svim dobrim ljudima samo najljepše i najsrećnije, najuspješnije i u najvećoj ljubavi, sve u životu bude. P.S. zbog njih mogu sve – napisao je Čeda.
Čeda o odnosu sa Acom
Čeda Jovanović započeo je zajednički život sa bliskim prijateljem Aleksandrom Kosom u luksuznoj nekretnini u elitnom dijelu Beograda. Političar je priznao da se njegovom prijatelju potpuno promijenio život otkako su počeli da se druže.
Čeda je, takođe, priznao da li je lakše dijeliti životni prostor sa muškarcem ili sa ženom, kao i to da li Aca možda bolje razumije njegove potrebe, prenosi Blic.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.