Zabava

(FOTO) "Ovdje sam asocijalna" Dalila Dragojević otkrila da jedva čeka povratak u Srbiju, i posjetu doktoru

Bivša rijaliti učesnica Dalila Dragojević zbog ljubavi je promijenila život iz korijena i sada sa novim dečkom živi u Americi, a sada je otkrila i kako provodi vrijeme.

Dalila Dragojević
FOTO: OLIVER BUNIĆ / RINGIER

Dalila je snimila za Jutjub video u kojem je pričala o svojoj svakodnevnici i životu u Americi, te je navela da joj dani uglavnom prolaze u kući.

– Do nekog doba se vučem u pidžami i bademantilu. I onda se sređujem za lajv, pa izađem iz pidžame. Ljudi, desilo mi se da sam popila antibiotik a prije toga pojela samo bananu i povraćala sam četiri puta za redom – pričala je ona i nastavila šta će raditi tokom dana.

– Stan mi je u haosu, moram da čistim.

Pročitajte još

“Moram kod doktora”

Ona je otkrila i da jedva čeka da se vrati kako bi posjetila estetskog hirurga.

– Jedva čekam da se dočepam Srbije, da idem kod svojih doktora. Na usnama mi je ostala kuglica biopolimera i ja je toliko vidim, odvratno je. Jedva čekam da dođem do Beograda i sve to sredim povadim, ali mladost ludost.

Dalila je pričala o ljudima koji žive u SAD, te je istakla šta joj se najviše dopada.

– Ovdje sam naučila da ljudi koji zaista imaju novac nikada to ne prikazuju i nisu ljudi koji pate od markirane odjeće i brenda. Nego žive život, oblače se apa drapa, kao da nemaju i ja to mnogo poštujem. Ja sad da izađem ovako niko ne bi rekao da sam luda u pidžami.

Ipak, priznaje da je bez prijatelja i da je postala asocijalna.

– Ja sam ovdje postala asocijalna, društvo nemam. Našla sam jednu drugaricu od Markovog druga djevojka, ali ovdje ljudi nemaju vremena da se druže, a ja nisam neko ko će da trči da se druži. Kad se Marko vrati sa posla ja ga njega obasipam informacijama i njemu ne bude dobro. Ali ja sam u rekla da je on moja jedina drugarica ovdje i da mora da sluša – govorila je Dragojevićka, prenosi Blic.