Zabava

Pjevač sa VMA navodno otišao u kafanu: Nakon udesa i obavljenih pregleda Darko Lazić nije htio kući

Pjevač Darko Lazić sa suprugom Katarinom imao je udes na Novom Beogradu sat vremena nakon ponoći, a tom prilikom zadobili su lakše tjelesne povrede.

Darko Lazić
FOTO: OLIVER BUNIĆ/RINGIER

Katarina je prevezena u Zemunsku bolnicu, te je poslije obavljenog pregleda puštena kući, dok je Darko navodno gubio svijest, pa je nakon urađenog CT i specijalističkih pregleda pušten na kućno liječenje. Takođe, ljekari su mu ušili posjekotinu koju je imao na glavi od stakla.

Kako se sada navodi, pjevač nije poslušao savjet ljekara da se odmara, već je nakon pregleda na VMA navodno otišao u kafanu gde je bio do ranih jutarnjih časova, prenosi Blic.

Pročitajte još

Podsjetimo, na pitanje da li će i dalje voziti, ili će unajmiti vozača, odgovorio je:

– Ne. Zašto bi? Ovo se dešava svima. Nisam ja divljao, pa da sam izgubio kontrolu… Bila je voda na putu, nisam znao da se iskontrolišem i to je to. Sad sam ja manijačio kolima, pa da kažeš nema smisla i da treba da mi se oduzme dozvola, ali ovako smo naleteli na vodu, i Bože moj – poručio je.