Zabava

"To je bio savjet roditelja" Pjevač završio Građevinski fakultet, pa se takmičio u Zvezdama Granda

Nekadašnji takmičar Zvezda Granda, Dino Suljić je po savjetu roditelja najprije završio Građevinski fakultet, a onda se posvetio muzici.

dino suljić
FOTO: DINO SULJIĆ/INSTAGRAM SCREENSHOT

Dino Suljić je pričao da je od detinjstva pohađao muzičku školu, međutim roditelji su željeli da najprije se obrazuje, pa tek onda da postane dio estrade.

Tako je završio Građevinski fakultet, iako je, kako kaže, muzika uvijek bila njegov prvi izbor.

– Pošto sam išao na Građevinski fakultet, ljudi se često pitaju otkud muzika, a zapravo je ona bila prisutna čitavog života. Građevinarstvo je bio savjet roditelja, da završim školu, pa poslije da radim ono što želim – objasnio je nekadašnji takmičar Zvezda Granda.

Roditelji ga i danas podržavaju u svemu.

dino suljić
FOTO: DINO SULJIĆ/INSTAGRAM SCREENSHOT

– On je jedinac, ne tjeramo ga da previše pomaže po kući. Htjeli smo da ga usmjerimo na svoj put, i evo, ponosni smo – rekli su pjevačevi roditelji.

“U Sarajevu mi je prišla Šemsa”

Dino se nedavno prisjetio trenutaka koje, kako kaže, nikada neće zaboraviti.

– Sjedio sam u Sarajevu kad mi je prišla Šemsa Suljaković. Rekla je da sam odličan i da nastavim tako. Halid Bešlić me pohvalio i uporedio sa Mirzom Selimovićem. To se ne zaboravlja – kaže pjevač, prenosi Grandonline.

Pročitajte još

Mirza Selimović je završio težak fakultet.