Naime, zgrada u kojoj Soraja Vučelić živi sa sinom i partnerom je u staklu i posjeduje privatni park i šoping centar.
Sorajin stan ima 440 kvadrata, četiri spavaće sobe, tri kupatila i terasu od 160 kvadrata sa fantastičnim pogledom na grad.
Stanovi u ovoj pametnoj zgradi su ubjedljivo najskuplji u cijeloj Hrvatskoj.
Kao što se može vidjeti na jednom hrvatskom sajtu za nekretnine, stan u ovoj zgradi gotovo identičan onome u kom živi Vučelićeva trenutno se prodaje za nevjerovatnih 8.000.000 evra, to jest 18.000 evra po kvadratu, piše Kurir.
“Direktno iz stana silazi u garažu”
– Soraja je požrtvovana majka, ali baš se trudi da maksimalno sačuva svoju privatnost i privatnost svoje porodice. Svima je to ovdje u zgradi na prvom mjestu, pa i njoj. Koliko sam vidjela, često joj u posjetu navraća jedna drugarica. Tokom trudnoće je baš rijetko izlazila iz stana, vidjela sam je jednom ili dvaput, i to kad je već imala stomak do zuba. Baš je to sve dobro sačuvala od svih. Ne izlazi ona ni sad previše. Direktno iz stana silazi u garažu, završi sve što ima, pa se opet vraća u stan. Prije neki dan je baš bila s bebom u parkiću, tu u okviru našeg kompleksa. Imala je divna “Dior” kolica za bebu, koja i ja tražim mjesecima, ali su svuda rasprodata. Muke naše (smijeh). Zna da tu može da se opusti i da šeta u miru. Ako smo negdje bezbjedni, tu smo – rekla je jedna Sorajina komšinica.
Soraja se porodila prije dvije godine
Inače, Soraja Vučelić sa svojim partnerom je dobila sina Kana. Ona se pohvalila koliko je njen nasljednik porastao i kako uživa u sa svojim sinom.
Soraja se prema pisanju medija porodila u februaru mjesecu 2023. godine.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.