Đekson je objavio sliku automobila i obratio se počiniocu.
Na kolima je pisalo “stoko, seljačino”, dok je reper poručio:
– Za koji dan ću objaviti snimak gdje mi legenda žvrlja auto – rekao je on.
Pati od rijetkog poremećaja
Podsjetimo, Đekson je prije nekoliko godina otkrio da pati od rijetkog poremećaja koji se zove “parosmija”.
– Inače, Parosmija je ukratko poremećaj nerva za ukus i miris. Zapravo distorzija mirisa i ukusa. U prevodu, sve smrdi na neki trulež i metal i s***a.. Bolest je nova i polako ćete da se upoznajete sve više sa njom. Znači, nije gubitak ukusa i mirisa, to je blagoslov ovoga što ja imam. Prošlo je par mjeseci od kad živim na par vrsta namirnica i mogu vam reći da se osjećam očajno jer za sad ne postoji lijek, a hrana je jako bitna u našim životima – napisao je on tada na Instagramu, prenosi Blic.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.