Đorđe David sada je otvoreno govorio o tome kako je zamišljao život i šta je za njega savršenstvo.
– Nisam imao tu sreću da naletim na ženu koja je lijepa, bogata i uspješna. Ja bih cijele nedjelje prao, peglao i kuvao samo da me pusti petkom i subotom da odradim neku svirku i odmah bih se vratio nazad. To bi za mene bio idealan život – rekao je bez ustezanja Đorđe David u Magazin In.
Đorđe: “Nisam oženio Anu, taj papir postaje opterećenje kasnije”
Đorđe David je nekoliko puta govorio o tome zašto on i porodica žive na različiti adresama.
Ne živim sa porodicom, ja sam u jednom stanu, a Ana je sa djetetom u drugom. Sa nama je sve u redu, suprugu volim najviše na svetu, ali zbog određenih životnih okolnosti, trenutno smo razdvojeni, dok ne riješim stambeno pitanje – otkrio je Đorđe David u jednom intervjuu, prenosi Blic.
Pjevač je od nje stariji gotovo dvije decenije, a otvoreno je pričao koliko voli svoju izabranicu.
– Dala mi je svoju mladost, a nadam se da će mi dati i najbolje godine u nekom budućem periodu, meni starcu koji je stariji od nje 18 godina – rekao je David.
Pjevač se zatim osvrnuo na mnogobrojne razvode i raskide koji su se desili u proteklom periodu.
– Upravo to što nismo potpisali papir. Mislim da u 21. vijeku je taj papir forma koja postaje opterećenje i koja je prevaziđena. Ne mogu ljudi potpisivanjem jednog papira da garantuju vjernost, povjerenje i istrajnost. Znam toliko primjera divnih veza i ljubavi, gdje su se ljudi voleli najstrašnije, ali onog trenutka kada potpišu papir ta priča kreće nizbrdo – završava Đorđe David.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.