Roker Đorđe David je svojevremeno ušao u sukob sa takmičarkom Anom Vlajić koja mu na sceni nije ostala dužna.
Ana se tada predstavila pjesmama „Ponovo“ od Nataše Bekvalac i „Ide mi“ od Danijele Martinović, a tokom njenog nastupa žiri je bio šokiran onim što čuje. I dok s jedni vijećali da li da daju panik taster, bilo je i onih koji su poželjeli da je čuju do kraja.
Na kraju Ana je dobila pet panik tastera i jedno potencijalno „da“ od Đorđa. Ipak, nakon što je čuo da ima 34 godina i da je majka troje djece, Đorđe joj je poručio da je za nju kasno da postane pjevačica i da nema šta da traži na velikoj sceni.
– Važno je koliko ima. 34? Čime se baviš u životu ti? U braku si, imaš djecu? Što sa 34 godine i troje djece dolaziš da budeš pjevačica? Zašto se više time baviš? Šanse su ti prošle – rekao je David.
Ona mu nije ostala dužna
Ona mu nakon tih riječi nije ostala dužna već ga podsjetila na njegove godine u kojima je dobio svoju šansu.
– Vi ste sa 53 godine dobili šansu i to drugi put kad ste došli u Zvezde Granda, zašto ne bih ja mogla da dobijem drugu šansu?! – odgovorila mu je Ana i dobila gromoglasan aplauz svih u studiju, uključujući i sam žiri, prenosi Blic.
– Poslije ovoga nema ništa da se kaže, njena treba da bude zadnja – rekla je Marija, dok je Đorđe dodao da ga je Ana „ubila“ kao Nijemca i da je ozbiljna zmija, te joj je on tada poželio dobrodrošlicu u svoj tim.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.