Nakon nekoliko godina sudskih procesa, Banderas je izvršio naredbu suda kako bi riješio neregularnu situaciju u kojoj se nalazila imovina, rekli su za Efe opštinski izvori.
Antonio Banderas pierde la batalla y derriban su casa de Marbella construida en tiempos de Jesús Gil https://t.co/Ai3PH2GR8n
— EL MUNDO (@elmundoes) July 17, 2024
Građevinska dozvola za Banderasove imanje, sagrađeno 1995. godine, bila je nezakonita i zatim poništena, budući da je kuća La Gaviota izgrađena na parceli koja je klasifikovana kao ”sanitarni objekat“.
Vrhovni sud pravde Andaluzije 2008. odbio je godine žalbu koju je Banderas podnio na sudsku naredbu iz 2003. o rušenju kuče.
Sud je naveo da nema razloga za poništavanje ove presude, prenosi španska agencija.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.