Zabava

(FOTO) Odustala od fakulteta i postala preduzetnica: Kćerka Suzane i Saše Popovića pokazala čime se bavi

Nova preduzetnička priča Aleksandre Popović, kćerke Suzane Jovanović i Saše Popovića, privukla je veliku pažnju javnosti nakon što otkrila svoj novi hobi i biznis.

(FOTO) Odustala od fakulteta i postala preduzetnica: Kćerka Suzane i Saše Popovića pokazala čime se bavi
FOTO: OLIVER BUNIĆ, ALEKSANDAR KRSTOVIĆ / RINGIER

Iako je svojevremeno odustala od dva fakulteta i uspješno završila obuku za nokte, ova kreativna djevojka je sada odlučila da se oproba u dizajniranju i izradi unikatnog nakita.

Svojim pratiocima na Instagramu Aleksandra je predstavila fascinantne detalje iz kreativnog procesa. Na slici su prikazani krupni, svjetlucavi uzorci dragocjenih stijena i minerala poput ametista, celestina, selenita i vanadinita, koji su uredno ispisani elegantnim fontom na čistoj pozadini.

FOTO:  ALEXX_23P / INSTAGRAM/SCREENSHOT
FOTO: ALEXX_23P / INSTAGRAM/SCREENSHOT

Ovim potezom Sašina i Suzanina nasljednica je pokazala da ima istančan ukus za estetiku i kristale, dokazujući da uspješno gradi sopstveni put mimo estradne scene, prenosi Blic.

Pročitajte još

“Kćerki i sinu smo kupili stanove, lokale i garažna mjesta, obezbjedili smo ih”

Inače, Saša Popović je svojevremeno govorio o djeci, kada je istakao da mu je želja da im sve pruži, ali i da pored toga oni budu skromni.

– Suzana je u kući sa mnom. Kćerki i sinu smo kupili stanove, lokale i garažna mjesta, obezbjedili smo ih. Važno nam je da budemo blizu. Pošto sam penzioner, da me neko obilazi pod stare dane, a i mi da budemo blizu njih, daće Bog i unuci da dođu. Opremili smo im stanove, to im je najlepši novogodišnji poklon. Zaista su skromni, nisu ni ovo tražili, to je bila Suzanina i moja želja – rekao je Saša Popović tad za Kurir.

Podsjećamo, kreativni direktor Granda, Saša Popović, preminuo je 1. marta ove godine. Na vječni počinak ispraćen je 6. marta na Novom Bežanijskom groblju, gdje se okupila gotovo cjela estrada.