Na svom Instagram profilu podijelila je niz fotografija sa ovog putovanja, a dvije su posebno privukle pažnju njenih pratilaca.
Na prvoj fotografiji, Dragana pozira na ivici luksuznog bazena. Preko crnog izdanja je obukla dugačak, providni ogrtač sa zanimljivim detaljima na rukavima i rubovima.Ovaj providni ogrtač je suptilno otkrio njenu figuru, a pjevačica je izgledala elegantno i zavodljivo. U pozadini se vidi prelijepo uređeno dvorište sa palmama i suncobranima, što doprinosi atmosferi luksuza.
Na drugoj fotografiji, Dragana se nalazi na pješčanoj plaži, a iza nje se prostire beskrajno plavo more. Na sebi ima crnu tuniku, a u ruci drži šareni lepezu.
Pjevačica je ponosno pokazala i svoje gole noge. Na glavi je nosila elegantne sunčane naočare, a kosa joj je bila puštena.
Fotografije su izazvale lavinu komentara njenih fanova, koji su hvalili njen izgled i stil.
Ovo putovanje u Marbelju je još jedan dokaz da pjevačica voli da uživa u luksuzu i da zna kako da se odmori u stilu, prenosi Blic.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.