Zabava

"Odeš u dva sa dva i to ti je to" Pjevačica otkrila kako su njene koleginice gradile karijeru preko kreveta

Goca Božinovska ima decenijsko iskustvo na estradi.

"Odeš u dva sa dva i to ti je to" Pjevačica otkrila kako su njene koleginice gradile karijeru preko kreveta
FOTO: SNEŽANA KRSTIĆ / RINGIER

Vidjela je sve, a i sama je prošla mnoge stvari. Goca se danas manje pojavljuje u medijima, međutim, još uvijek se pamte neke od njenih izjava.

Goca Božinovska je svojevremeno komentarisala koleginice koje su karijeru gradile preko kreveta.

Uvijek je to bilo prisutno, mi kolege smo znali između sebe šta se dešava i ko se time bavi. Dešavalo se da odem na tezgu, pojavi se neki gazda i pita: “Koliko da ti dam, koliko koštaš?” – rekla je Goca u jednom intervjuu, pa dodala:

– Mislila sam da priča o tezgi, a on kao: “Ne, nego koliko koštaš poslije tezge?”. Ma marš bre, zbog toga sam toliko tezgi izgubila u životu. Ranije se to krilo, ali mi smo uvijek između sebe znali koja se time bavi. Šta im vrijede te prljave pare? Odeš u dva sa dva i to ti je to – rekla je Goca Božinovska svojevremeno.

Goca Božinovska
FOTO: SNEŽANA KRSTIĆ/RINGIER

“Zbog botoksa sam izgledala kao plastična lutka”

Pjevačica je jednom prilikom otkrila da je imala problem sa botoksom, te da je u jednom trenutku izgledala kao plastična lutka, prenosi Blic.

– Imala sam problem s botoksom. Primjetila sam promjene na licu u vrijeme kad sam snimala jednu emisiju na RTS jer sam izgledala kao plastična lutka. Nisam žena koja se zateže putem tih varijanti do neprepoznatljivosti i nemam previše iskustva s takvim intervencijama, ali za ovo se vidjelo da nešto nije kako treba – rekla je Goca tada i dodala:

Pročitajte još

– Mislim da mi tijelo nije dobro reagovalo na botoks i izgledala sam kao pokvarena lutka. Rekla mi je poslije žena kod koje sam bila da moje tijelo jednostavno tako reaguje i da je potrebno vrijeme da se sve smiri i slegne. Poslije toga botoks nisam stavljala. Mislim da sam ja samo za kreme i te varijante. Svi su primijetili da nešto nije u redu, a poslije je bilo kasno, ne može botoks da se izvadi kad se stavi, može samo da ispari. Jesam ja izgledala mlađe, ali izobličeno i nekako ukočeno. Otad nisam više stavljala i sad sam skeptična, pa ni drugima ne preporučujem. Svaka čast pjevačicama koje se non-stop botoksiraju, ja više ne smijem – rekla je Goca.