Zabava

"Ima puno stresa" Ćana PROGOVORILA O RAZVODU, priznala da ima razmirice sa suprugom

Pjevačica Stanojka Mitrović Ćana otvorila je dušu pred prvi solistički koncert u Beogradu. Ispričala je kakva je situacija u njenoj kući, ko od kolega joj dolazi na koncert, a dala je komentar i na aktuelnosti sa estrade.

Ćana Mitrović
FOTO: RINGIER

Ćana Mitrović je priznala da će na koncert doći na poseban način, jer se tako od nje i očekuje.

– Naravno, to se svakako od mene ne očekuje. Ja sam neko ko je faktor iznenađenja. Iznenađenje na mnogim nivoima. Pošto ste svi pitali s početka, onda sam ja shvatila da moram da dođem malo drugačije, nego što je standard da se izađe na binu i da se samo peva. Mislim da će biti nešto jako zanimljivo. Mislim da će biti publika zadovoljna, a i vi ćete imati materijala – rekla je Ćana za medije, pa otkrila zašto je toliko dugo čekala na prvi solistički koncert.

– Ne znam, iskrena da budem, nemam pravi odgovor. Prvo sam dugo mislila da nemam dovoljan broj pjesama, jer ja sam nekako sebi zacrtala da treba da budu isključivo i samo isključivo lične pjesme. Onda sam godinama zadnjih vidim neke ljude koji imaju jednu, dve pjesme, pa smo sad svjedoci i ovog trenda najnovijeg da dečko ima devet, deset, koliko već koncerata, bukvalno bez svoje jedne ili sa jednom svojom pjesmom, a sve ostalo su tuđe pjesme, tako da sam ja shvatila da možda to nije ni presudno i da onda sam prihvatila da pravim koncert – objasnila je ona.

Pjevačica se pohvalila i da je skinula određen broj kilograma pred druženje sa beogradskom publikom.

– Pa jesam, moram da kažem da sam minus devet kila. Mada nisam se nešto pretjerano oko toga bavila. Zbog silnih obaveza, stresova malo sam bila na nekom režimu ishrane prosto da bih mogla da budem kako treba što se tiče energije, mada meni ne fali nikad energije realno, ali prosto lakše mi je. Bolje se osjećam ja. Tako da pripremam se u svakom smislu – rekla je ona, pa otkrila da dosta kolega dolazi na nje koncert.

– Jeste, dosta kolega, pogotovo ovih mlađih kolega. Stvarno puno kolega su mi rekli i Uroš Živković i Kaća Grulić i Andreana Čekić, samo da nekog ne zaboravim, doći će dosta kolega koji ne budu radili, doći će Maja Marijana, Nada Obrić, Milena Plavšić, ne znam, jako puno kolega se najavilo da će da dođe. Za neke čekam da li će da budu slobodni, malo je nezgodno što je subota i većinom kolege rade subotom. Ana Kokić mi je isto rekla da će da dođe. Ne znam sad, da nekog ne preskočim, nezahvalno je kad čovjek nabraja – otkrila je pjevačica.

Sin i suprug najveća podrška

Ćana je istakla da su joj sin i suprug najveća podrška pred koncert, ali da zbog tenzije koja je prisutna oko organizacije koncerta bude ponekad i nekih razmirica u kući.

– Najveća stvarno. I oni prooživljavaju sve sa mnom. Naravno, velika je to organizacija i ima puno stresa, naravno, jer ne bude uvek sve onako kako ste isplanirali. Čak i neki najobičniji dan kad planirate, pa vam se izvitoperi, a kamoli ovako nešto. Ali oni imaju razumijevanja. To je normalno, ali to nije ništa krupno. To su stvari koje mi u hodu prevazilazimo. Svjesni smo da je to tenzija koja raste pred koncert. Ja sam se smijala kada je Ivana Selakov pred koncert pričala: “Ja sam tri puta mislila da je rastava braka“. Kod nas nije došlo do toga, ali imamo još vremena – kroz smijeh je poručila Ćana i dodala da ne planira još uvijek da ženi sina, a jednom prilikom je rekla da ne bi živela sa snajkom pod istim krovom.

Ćana Mitrović
FOTO: RINGIER
Ćana Mitrović
FOTO: DUŠAN PANAJOTOVIĆ7RINGIER
Ćana Mitrović
FOTO: DUŠAN PANAJOTOVIĆ7RINGIER

– Sin ništa nije najavio, niti priča išta, a ja ne volim baš puno da zapitkujem, jer ja smatram da će on meni sve da kaže ono što smatra da ja treba da znam, a njegove tajne to, naravno, nisam ni ja delila sa svojim roditeljima – priznala je pevačica u razgovoru za Blic.

O incidentu na nastupu Đanija

Njen kolega Radiša Trajković Đani doživio je neprijatnost kada je gost na svadbi ujeo za stomak. Ćana kaže da nije imala slične incidente kada pjeva na privatnim proslavama.

– Pa nisu mi se dešavale. Đani je malo onako opušten možda sa ljudima i onako je šaljiv vrlo. Mislim da to nije bilo ništa zlonamjerno, ali eto, moglo je da bude, hvala Bogu, dobro se završilo, ali moglo je da bude i gore. Ja sam stvarno bila zabrinuta kada sam tek videla. Poslije kad sam videla da je sve u redu, onda sam pomislila: Hajde i to ide u neki rok službe. Ja sam na usluzi. Vrlo sam ljubazna, ali negde imam liniju koja se ne prelazi – objasnila je pjevačica, koja je čula pobjedničku pjesmu “Evrovizije”.

Ćana Mitrović
FOTO: RINGIER

Dopada joj se pobjednica “Eurosonga”

– Jesam. Pa dobro, to je, to je sada ovaj novi trend i po tome je Evrovizija uopšte poznata da više odavno već ne presuđuje kvalitet, nego kompletan paket. A ona djevojka je stvarno paket – istakla je Ćana.