Iako godinama ističe da posjeduje luksuzni stan u Rumi, najnoviji detalji sugerišu da je dio njenog enterijera opremljen kroz kompenzaciju i saradnju sa brendovima, a ne isključivo kupovinom.
Dobrojevićeva već dugo vremena u javnosti naglašava da je vlasnica luksuznog stana u Rumi, koji veoma često pokazuje svojim pratiocima na društvenim mrežama. Pored toga, ona je posljednjih dana privukla veliku pažnju nakon što je otvoreno priznala da povremeno koristi umjetni veš kako bi njena figura izgledala naglašenije, što je već izazvalo brojne reakcije na mrežama.
Međutim, interesovanje javnosti dodatno je podgrijala nova komunikacija do koje su došli mediji, prenosi Informer.
Reklama u zamijenu za toster i mikser
Prepiska otkriva kako starleta dolazi do određenih proizvoda i ukazuje na to da je dio njenog doma opremljen putem saradnje sa prodavnicama bijele tehnike. Naime, ona je stupila u kontakt sa jednom radnjom koja je specijalizovana za kućne aparate i tom prilikom je, bez ikakvog ustručavanja, zatražila proizvode u zamijenu za promociju.
U poruci koju je uputila prodavnici, starleta je napisala:
– Dobar dan, da li ste zainteresovani za saradnja, da mi poklonite neki aparat za kuhinju (aparat za espreso, mikser, toster), a zauzvrat da vas reklamiram na mom Instagramu koji broji više od milion pratilaca – napisala je ona.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.