Kako sam pjevač ističe, nakon učešća u ovom takmičenju posla ima više nego ikad.
Kada je riječ o muzičkom repertoaru, Stanić otkriva da su ubjedljivo najplaćenije pjesme one koje izvodi Šaban Šaulić, te da gosti za njih ne štede novac. Ipak, apsolutni rekord u bakšišu donijela mu je pjesma „Sa namerom dođoh u veliki grad“.
– Hvala Bogu, gdje god da dođemo bude bakšiša. To je valjda neka moja sreća – rekao je pjevač.
Na pitanje koja je najskuplja pjesma na njegovim nastupima, bez razmišljanja je odgovorio:
– Sve Šabanove, bukvalno koja god od Šabana Šaulića. Za njegove pjesme ljudi baš vole da časte. Hvala mu što nam je ostavio te divne pjesme – istakao je.
Za noć uzeli 10.000 evra
Iako ne zna tačan iznos koji je dobio samo za tu numeru, pjevač je priznao da su tokom te noći ukupno zaradili oko 10.000 evra. On je, međutim, skromno objasnio da taj novac ne ide samo njemu, već se uvijek dijeli na jednake dijelove.
-„Sa namerom dođoh u veliki grad“. Na njoj sam uzeo mnogo bakšiša. Ne znam tačno koliko za tu pjesmu, ali znam za cijelu noć. Bilo je negdje oko 10.000 evra – rekao je pjevač.
Ipak, kako kaže, taj novac ne ide samo njemu.
– To se sve dijeli na jednake dijelove, nije to kao što ljudi misle – objasnio je Stanić.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.