Pjevačica je posvetila nastup svom pokojnom kolegi Darku Radovanoviću.
Ona se zahvalila Darkovoj porodici, a onda je izvela i njihovu duetsku numeru “Ako je do mene” za koju joj je podršku pružio hor škole “SuperVoice” a gotovo da je čitava sala plakala.
– On je čovjek koji mi jako nedostaje večeras. Njegov odlazak je veliki gubitak. – rekla je Ivana Selakov.
U prvom redu večeras našla se po prvi put Darkova supruga Maja, ali i pjevačeva porodica. Ivana je nakon izvedbe ovog vanvremenskog hita pozvala Darkovu naslednicu da joj se pridruži na bini.
Podsjetimo, Maja Radovanović se pojavila u javnosti po prvi put od smrti supruga, piše Telegraf.
Darkova udovica je došla na Ivanin koncert obučena u crno a društvo joj je pravila kćerka.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.