Jelena Radanović i Sloba danas slave rođendan njenim sinovima, a tim povodom se supruga pjevača oglasila tačno u ponoć na Instagramu i postavila zajedničke fotografije.
– I tako sam negdje na sredini puta s poznala šta je ljubav, kroz tebe Luka – napisala je Jelena u opisu fotografije sa nasljednikom.
– A onda si me ti Naume naučio da je ljubav jedino što imam. Vi ste haos pretvorili u mir. Voli vas mama – nastavila je ona.
Ni Sloba nije krio koliko je ponosan na svoju porodicu pa je objavio zajedničku fotografiju i napisao:
– Srećan rođendan mojim bambalićima. Uljepšali ste mi život. Volim vas – napisao je Sloba.
Sloba i Jelena imaju sina Damjana kojem su u februaru proslavili drugi rođendan, prenosi Blic.
Sloba deportovan iz Švedske
Podsjetimo, pjevač Sloba Radanović proveo je skoro 48 sati bio zarobljen na aerodromu u Švedskoj, a nakon drame on je uspio da dođe kući. Sloba je bio deportovan za Sarajevo odakle je došao u Beograd. On se oglašavao sa aerodroma tokom drame i otkrio o čemu je riječ.
– Pjevali smo i u većim problemima, pa ćemo i sad… E, ovako… Stvarno nam se mnogo ljudi javilo, naših, iz Srbije, Bosne, Makedonije, Hrvatske, CG,… koji žive ovde u Švedskoj i koji su se raspitivali kako mogu da nam pomognu, donesu hranu ili ako je nešto potrebno. Ne treba ništa stvarno, a i da treba, ne možemo nikuda odavde, a ni vi ka nama, bukvalno nam je ograničeno kretanje, zaključani smo… Jedna vrsta pritvora. Mada osim toga, ništa nije mnogo ozbiljno, niti opasno, ima i gorih stvari – poručio je on tada i dodao:
– Ali hvala vama od srca svima, svakako, lijepo je znati da ima takvih ljudi. Samo se nadamo da ćemo što prije svojim domovima i da će ovo da prođe… Jedna mala avantura. Volim vas i hvala puno.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.