Voditeljka nije krila koliko joj ova novost prija.
Par je u vezi već neko vrijeme, a Jovana je Tigra ugostila i u jutarnjem programu.
O detaljima njihove veze izbjegavala je da previše govori u javnosti. Voditeljka Pinka sada je otvorila dušu i sa osmijehom na licu ispričala čime je bokser osvojio.
– Zato što je muškarac i sa njim imam sve što nisam imala u prethodnom odnosu. On je na dijelima muškarac, na riječima je slab ali je na djelima jak. Pravo je muško i pored njega se osjećam kao prava žena, toliko je muško da se ja nekad uplašim. Uhvati me prpa jer nisam navikla, nekad se uplašim koliko je on siguran u mene. Često mi kaže obje ruke mogu da dam za tebe. Time što mi vjeruje daje mi još više odgovornosti i vezuje me za sebe – bila je iskrena Jovana Jeremić.
Na pitanje da li žive zajedno Jovana kaže da se njihov odnos u posljednje vrijeme intenzivirao.
“Mislila sam da se više nikad neću zaljubiti”
– Da, gotovo da živimo zajedno. Mislila sam da neću moći da volim poslije tatine smrti i da se više nikada neću zaljubiti, bila sam toliko razočarana… Njega je Bog poslao da me izliječi, vratio me je u život. Ja sam mislila da neću više nikad da volim, a sad volim kao što sam prethodna dva puta zajedno – rekla je Jovana Jeremić gostujuću na Adria TV.
Da li će ovoga puta biti za čitav život, Jovana smatra da će vrijeme pokazati, prenosi Blic.
– Da li će da traje? Zavisi. Svaki muškarac koji ne bude povlačio poteze u skladu sa mojim kodeksom biće ostavljen. Sve su karte otvorene. Vidjećemo kako će se završiti, jer poslije prethodne priče ništa ne mogu da garantujem, ali ga volim – kaže Jovana i napominje da je Tigar bio poznat i prije veze sa njom i da razliku od njenih prethodnih partnera ne “kupi kajmak” preko njenog imena.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.