Naime, Jovana Jeremić, oglasila se na Instagramu, pa objasnila na šta ne želi da gubi vrijeme.
– Život je prekratak za slabu kafu, loš s**s i g**na od ljudi – istakla je ona.
Ljubi Tigra
Inače, Jovana Jeremić već neko vrijeme uživa u ljubavi sa bokserom Milošem Stojanovićem Tigrom koji je sin čuvenog sportiste Miodraga Stojanovića Gidre.
– O privatnom životu rekla sam da riječ neću progovarati, ostajem dosljedna tome. Sijam, srećna sam, zadovoljna. Posložila sam svoj život perfektno – rekla je voditeljka, dodajući da se neke velike želje ipak nisu ostvarile, ali da prihvata “ono što Bog kaže”.
Tigar je nedavno govorio o tome koliki je uticaj otac imao na njega, a otkrio je i kako je njegov život izgledao nakon što je Gidra brutalno ubijen kada je Miloš imao svega 17 godina, prenosi Blic.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.