Kristijan Golubović rekao je da se on i Kristina ne odvajaju od nasljednika koji su dobili virus zbog kojeg imaju stomačne probleme, prenosi Blic.
– Trenutno su nam i sin i kćerka u bolnici, po cijeli dan primaju infuzije. Imaju taj neki virus, povraćaju, imaju dijareju… Danas su malo bolje. Kristina i ja smo sa njima, ne odvajamo se od njih. Odem samo u nabavku i vratim se da budemo zajedno – objasnio je Kristijan i dodao:
– Ovo me je izmjestilo, ipak su djeca u pitanju. Nadam se da će im uskoro biti bolje i da ćemo se vratiti svakodnevnom životu – istakao je on.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.