Riječ je o astronomskoj cifri koja je bez dileme svrstava među najplaćenije učesnike rijalitija na sceni.
Malo ko može da se pohvali ugovorom takve vrijednosti, zbog čega se o njenom honoraru mjesecima govorilo u javnosti.
Za deset mjeseci provedenih u rijalitiju uspjela je da zaradi čak oko 430.000 evra, te je Maja Marinković iz “Elite 9” zapravo izašla bogatija za skoro pola miliona evra.
Maja o zajedničkom životu sa Alibabom, honoraru i Filipu Caru
Maja Marinković progovorila je pred kamerama Blica o vezi s Asminom Durdžićem, te istakla kako im izgleda život poslije rijalitija. Prokomentarisala je potez Filipa Cara o kom se priča, ali i odnos sa ocem Radomirom Marinkovićem Takijem.
– Utisci su dobri, nisam još odmorila, na sto sam strana. Još par dana, pa idem na odmor. Taki više ne reaguje na moju vezu s Asminom. Ne miješa se. Ovo je moja odluka. Strasti su se smirile. Mi razgovaramo, on ima svoje mišljenje, a Taki i ja smo po čitav dan na vezi, juče smo čitav dan proveli zajedno. Taki nema kontakt s Asminovim roditeljima. To što su oni grlili Aneli me ne zanima. Poslije svega što je bilo na žurki više ne bih komentarisala. Car je podržao Staniju? O bivšima sve najbolje, ne zanima me ni to – rekla je Maja Marinković.
– S Asminom je sad manje tenzije, nemamo sprave. Bolje je napolju. Živimo zajedno, po čitav dan smo na sto strana. Frizeri, ono moje, znate… Iću ću kod njegovih kad on kaže. Ja protiv Aneli nemam apsolutno ništa. Bile smo korektne u posljednje vrijeme, ne mislim da je loš čovjek – rekla je.
Bonus video
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.