Zabava

(FOTO) "Ne izlazim do novembra 2027." Marija Šerifović NA KISEONIKU, objavom zabrinula pratioce

Pjevačica Marija Šerifović zabrinula je fanove kada je podijelila snimak na kojem se vidi da prima kiseonik.

marija šerifović
FOTO: SERIFOVIC/INSTGARAM/SCREENSHOT

 Iako je bolesna, pjevačica je zadržala misao za humor te na duhoviti način objasnila da zbog velike hladnoće i izlazaka ima respiratornih problema.

Marija Šerifović je prije dva dana uživala na žurki iznenađenja koju je Jovani Pajić organizovala povodom rođendana, međutim, usljed niskih temperatura i premora, njoj je pao imunitet i ona se snimila sa maskom za kiseonik.

marija šerifović
FOTO: SERIFOVIC/INSTGARAM/SCREENSHOT
marija šerifović
FOTO: SERIFOVIC/INSTGARAM/SCREENSHOT

– Ne izlazim do novembra 2027. – najpre se našalila pjevačica, pa potom dodala:

– Ko voli zimu, da Bog da mu zima svaki dan u kući bila – rekla je ona, piše Blic.