Zabava

„Time si sebi odredio cijenu“ Marko Bulat otkrio šta nikada ne bi uradio za bakšiš

Marko Bulat otkrio na šta je sve bio spreman za bakšiš i kako je uspio da se proslavi u teškom vremenu devedesetih.

marko bulat
FOTO: SNEŽANA KRSTIĆ/RINGIER

Takvo je vrijeme bilo, samo sam se našao na Lukasu na pravom mjestu. To je bilo turbulentno vrijeme, raspad Jugoslavije. Sve je bilo kritično, rizično, ratišta, puno naoružanih ljudi, kralo se i onda ti ljudi koji su zarađivali novac trošili su u kafanama i ti ljudi su dolazili tu gdje smo mi radili, ispričao je kod Lee Kiš, pa dodao da uprkos velikom uspjehu koji je postigao smatra da može bolje.

Pročitajte još

Nikad nisam zadovoljan, mislim da uvijek može bolje, ali ne žalim se. U ono vrijeme je bilo teže biti medijski zastupljen, a ja sam radio osamnaest godina četiri puta nedjeljno i pjevao sam i muške i ženske pjesme. Sa 23 sam snimio „Ritam oko“. i čitav album nakon samo tri godine pevanja na Lukasu i poslije 30 godina imam toliko hitova – kaže Marko Bulat za Grand.

– Nisam od onih koji su u stanju da urade sve za bakšiš jer smatram da, ako si u stanju da legneš na pod da te neko gađa novčanicama i svašta nešto, ti si sebi tako odredio cijenu. Znači, postoji suma za koju bi ti uradio sve. Iz tih razloga nikad nisam volio da radim svadbe. Jer dok ja pjevam, neko tamo srče supu, to mi je van svake pameti, da pjevam u prazno, najbolje doći poslije torte, tad te tek primate, ispričao je Bulat.