Nakon učešća u “Eliti 8”, Matora je riješila da život uzme u svoje ruke i da se posveti porodici, djevojci, ali i poslovnim planovima od kojih će zarađivati u budućnosti.
Kako je otkrila, ona je kupila plac na Fruškoj gori, prvenstveno kako bi ocu i pokojnoj majci ispunila želju. U tome joj je pomogao i njen prijatelj, dobro poznato rijaliti lice Miki Đuričić.
– Prije nego što je mama preminula, tati i njoj je bila želja da kupim tamo vikendicu. Kupila sam plac, radim na vikendici, mnogi su mi nudili malo veće cijene, više bi me to koštalo, ali vidjela sam se sa mojim Mikijem Đuričićem, njegov prijatelj se bavi time, pa ćemo to srediti – rekla je za 24sedam Matora i otkrila dalje planove:
– Plac je veliki, 24 ara, u Bešenovu blizu manastira. Plan mi je da napravim dvije, tri kuće pošto je veliki plac, pa da iznajmljujem.
U finalu “Elite 8” Jovanu Tomić Matora zauzela je 12. mjesto, a po izlasku je sačekala djevojka Dragana Stojančević, koja ju je ubijedila da podnese tužbu protiv bivše djevojke Stefani Grujić.
– Pričala sam sa sestrom i Erminom, mislila sam da je ne tužim, jer ima dijete, ja sam bila tu dok je on bio u stomaku, pričala sam i sa Draganom, ali kada ti neko pominje pokojnu majku, zašto da je ne tužim. Tužiću je sa zadovoljstvom. Njenu majku štedim, i njenog očuha – rekla je Matora.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.