Ona je govorila o trenutku kada je Ivica Dačić završio u bolnicu, ali i tome kako je sve to podnijela njegova porodica.
Milica Jokić kaže da je konstantna podrška Luki i njegovoj porodici u teškim trenucima.
– Sigurno im je bilo teško, ali hvala Bogu ide na bolje njegovo stanje. To se desilo na moj rođendan, mislila sam da nije toliko ozbiljno. Luka je bio kod mene tada na večeri. Kasnije sam saznala u kakvom je stanju. Luka nije bio raspoložen te večeri – rekla je ona za Blic.
Ona je pričala i o 8. martu, o tome da li dobija skupe poklone i kako je proslavila rođendan.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.