Zabava

(VIDEO) "Ide na bolje, Luka je tada bio kod mene" Bivša Dačićeva snajka o njegovom zdravstvenom stanju

Milica Jokić, pjevačica i bivša djevojka Luke Dačiće danas je sletjela u Beograd nakon što je vikend provela radno u inostranstvu.

milica jokić
FOTO: ALEKSANDAR DOJKIĆ/RINGIER

Ona je govorila o trenutku kada je Ivica Dačić završio u bolnicu, ali i tome kako je sve to podnijela njegova porodica.

Milica Jokić kaže da je konstantna podrška Luki i njegovoj porodici u teškim trenucima.

– Sigurno im je bilo teško, ali hvala Bogu ide na bolje njegovo stanje. To se desilo na moj rođendan, mislila sam da nije toliko ozbiljno. Luka je bio kod mene tada na večeri. Kasnije sam saznala u kakvom je stanju. Luka nije bio raspoložen te večeri – rekla je ona za Blic.

Pročitajte još

Ona je pričala i o 8. martu, o tome da li dobija skupe poklone i kako je proslavila rođendan.