Miloš Biković je podijelio niz fotografija sa sinom koji je uživao u pijesku, a glumac je istakao da mu je žao što se ovih uspomena njegov nasljednik neće sećati.
– Šteta što se ovoga vjerovatno nećeš sjećati. Ali ostaće u tebi kao osjećaj. Nešto svetlo. Nešto lijepo – napisao je on u opisu objave, piše Blic.
Kako možemo vidjeti, Biković je sa sinom uživao u zalasku sunca, on i mališan su se igrali u pijesku, i gledali u predivan prizor na Maldivima.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.