Samo dan nakon što je zapalila mreže snimkom iz svog “putujućeg ormara” kada je pokazala da se presvlači i jede u kolima, Mirka je pokazala i kako se snalazi sa hranom kada joj je dan zatrpan obavezama.
Mirka Vasiljević snima punom parom, a sada se požalila da joj ustajanje u cik zore i ne prija baš.
Glumica je na snimanje serije došla vidno raspoložena za šalu, ali iskrena o cijeni koju plaća zbog pretrpanog rasporeda.
Svoj rani dolazak prokomentarisala je u svom stilu:
– Što bi rekla moja baka: “Ko rano rani dvije sreće grabi”, e pa danas u mom slučaju, s obzirom na to da sam ustala u 6.15 zbog snimanja “Ko rano rani, taj je cijeli dan umoran”, poprilično umoran – rekla je Mirka.
Dok se žalila, mnogi su gledali u njenu staklenu teglu koju je pred svima otvorila. Kako se vidi, ona je spremila zeleni smuti, još jedan u nizu zdravih recepata koje dijeli sa pratiocima na Instagramu.
Inače, Mirka najčešće snima recepte i hranu na svom nalogu, a jedan recept posebno je bio gledan.
U pitanju je recept koji je sama izmislila i nije znala koji naziv da da ovom jelu, a kako je sve ispalo pogledajte u video prilogu iznad, piše Blic.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.