Nada je priznala da je bila uplašena, ali danas se ove priče sjeća sa osmijehom na licu.
– Stavili nas da stojimo, nas petoro, šestoro smo stajali. Lele, kad je to poletio avion… Ja se teško držim i kada sjedim, hoću da razvalim stolicu, ne znam gdje ću. A onaj kerić što sam ga imala, malteška pudla, pustila sam ga. Pusti kera, je**o kera, kakav ker spašavaj se. Sručim se ja dole na patos, jer kad je počeo da ljulja avion… – rekla je Nada svojevremeno u jednoj emisiji kroz smijeh.
Otkrila je i šta joj je tada rekla stjuardesa.
– Stjuardesa meni viče: “Jao držite kera!” Ono vriska, ker odlete… Kad je poletio avion ker ide gore-dole. Stjuardesa mi onda viče: “Pocijepali ste mi čarapu!” Ma kakva čarapa ženo, spašavaj se. Ono je ludilo, ja vrištim u repu aviona, sačuvaj Bože. Viču putnici meni: “Držite kera!” Ma kakvog kera, drži se Nado koliko god možeš. Tako da, moj kerić je išao gore-dole kako je avion išao – rekla je Nada, prenosi Informer.
“Ne bih mogla da živim samo od penzije”
Nada ne nestupa toliko često, a kako kaže ona i njen suprug Zlatko žive od izdavanja nekretnina koje su stekli dugogodišnjim radom.
– Živimo od kirije, ne bih mogla da živim samo od penzije. Cijela planeta tako funkcioniše. Moja sestra živi pedeset godina u Njemačkoj, vraća se u Srbiju da prezimi, jer je tamo teško. Ne žalim se, samo da smo zdravi. Snalazim se dobro – rekla je ona jednom prilikom.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.