Nataša je na svom Instagramu podijelila utiske sa koncerta Dina Merlina i otkrila kojiko joj je lijepo bilo.
Nataša Bekvalac na Koševu se pojavila jednostavno odjevena u farmerke i bijelu majicu na bretele, sa kosom vezanom u punđu. Tom prilikom pokazala je i svoju vitku figuru, te su mnogi primjetili da je drastično smršala.
Pjevačica je došla u društvu prijatelja, bez ikakvih posebnih tretmana, na stadion Koševo ušla je baš kao svaki drugi čovjek koji je došao da sluša koncert i ponašala se kao najveći fan, što ističe i jeste, prenosi Blic.
Ona je na Instagramu objavila video na kome pjeva i đuska, opuštena i nasmejana, a na jednom od svojih storija, napisala je da telefon cijele večeri nije uzela u ruke.
– Dakle, odavno nisam ovako uživala. Mene telefon nije interesovao, samo Merlin i njegova muzika i emocija. Čarobno – napisala je pjevačica.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.