Zabava

(VIDEO, FOTO) Nataša Ninković U DRUŠTVU NOLETA I ANE IVANOVIĆ: Provod na vrhunskom nivou, uživanje u noćnom životu

Sinoć su Ana Ivanović i Novak Đoković uživali u noćnom provodu u Beogradu gdje ih je uslikao paparaco.

Nataša Ninković
FOTO: DANIJEL RAKOČEVIĆ SCREENSHOT

U istom lokalu je i glumica Nataša Ninković bila sa svojim prijateljima.

Nataša Ninković bila je smještena sto do Novaka Đokovića i Ane Ivanovića, a sve vrijeme je bila na nogama, đuskala i uživala u dobrom provodu baš kao i sportisti.

Nataša Ninković
FOTO: DANIJEL RAKOČEVIĆ SCREENSHOT

Ona je u jednom trenutku prišla da se slika sa Anom, koja ju je zagrlila ne skidajući osmijeh sa lica. Nataša je bila u elegantnom crnom sakou, dok je Ana ovoga puta obukla dugačku zatvorenu haljinu.

U jednom trenutku oni su zajedno iz sveg glasa pjevali pjesmu “Gdje ću sad, ružo moja”.

Ani posvetili pjesmu za bivšeg

Ana Ivanović
FOTO: DANIJEL RAKOČEVIĆ/RINGIER

Pjevač Stevan Anđelković u jednom trenutku je rekao rekao: “Evo jedna pjesma za sve bivše, nesrećne ljubavi”, a Ana koja se nedavno razvela od supruga odmah je na te riječi ustala sa stolice. Pjevač je krenuo ka njoj i počeo da pjeva stihove pjesme Dina Merlina “Smijehom strah pokrijem”, prenosi Blic.

Pročitajte još

Svi brujali o sukobu

Novak Đoković i Ana Ivanović
FOTO: DANIJEL RAKOČEVIĆ/RINGIER

Iako su u mladosti bili bliski prijatelji, Novak i Ana 10 godina nisu imali zajedničke fotografije, nisu bili jedno drugome na svadbi i više nisu imali zajednička pojavljivanja kao ranije. Upravo zbog toga javnost godinama spekuliše o njihovom sukobu, a sada ih je nakon decenije paparaco uslikao u opuštenom izdanju.