Poput i ostalih kolega i Đorđe je odlučio da se vakciniše, prenosi Blic.
– Juče … prva “igla”… Fajzer! Spreman za “ringišpil” koji neminovno slijedi od maja mjeseca. Bogu hvala, polako će početi da se radi! Ne želim da se sekiram i tačka! – napisao je kratko roker.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.