Zabava

Ostavila vjerenika pred oltarom: Neda Ukraden otkrila detalje nesrećne ljubavi "Onda mi je pokazao PRAVO LICE"

Pjevačica Neda Ukraden je jednom prilikom otkrila da je vjerenika ostavila pred oltarom i odlučila da se ipak ne uda za njega.

Ostavila vjerenika pred oltarom: Neda Ukraden otkrila detalje nesrećne ljubavi "Onda mi je pokazao PRAVO LICE"
FOTO: D. MILENKOVIĆ/RAS SRBIJA

Naime, tadašnji vjerenik Nede Ukraden je živio u Americi, a kako kaže, iznenada je donijela odluku da ipak njemu ne izgovori sudbonosno “da”.

– Ostavila sam čovjeka pred samo vjenčanje! Taj muškarac je bio našeg porijekla, ali je živio u Americi. Sve je bilo dogovoreno, a ja sam odjednom odlučila da ipak ne idem sa njim pred oltar. Jednostavno, promijenila sam plan – kaže Neda i dodaje da je ubrzo shvatila da nije pogriješila:

– Bili smo zajedno jedno godinu dana i baš smo se voljeli. Sve je djelovalo savršeno dok ga nisam ostavila, a onda mi je pokazao pravo lice. Rastali smo se tako što je zbog mene demolirao cijeli hotel “Hilton” u Americi. Bio je strašno ljubomoran! Tada sam shvatila da žena mora dobro da otvori oči kad riješi da se uda. Ja sam prije toga bila u braku i to mi je bilo sasvim dovoljno – ispričala je jednom prilikom Neda Ukraden.

Neda Ukraden je 15 godina bila u braku sa rediteljem Milanom Bilbijom, koji je preminuo 2013. godine, a sa kojim je dobila kćerku Jelenu na koju je jako ponosna.

– Sa svojim pokojnim suprugom provela sam najljepše godine. Dobili smo kćerku Jelenu i ona je možda glavni razlog zašto nisam htjela ponovo pred oltar, iako su me mnogi prosili. Ne kajem se što se drugi put nisam udala. Bolje da sam sama nego da budem sa nekim od koga mi je muka i ko mi stvara kiselinu u želucu – iskrena je bila pjevačica koja ima veoma lijep odnos sa svojim zetom.

Pročitajte još

Zet istetovirao njeno ime

– Kćerkinog muža sam prihvatila kao svoje dijete. Peca nije istetovirao moje ime zbog nekretnina, već zato što sam mu pomogla oko zdravlja. Insistirala sam da ode na jednu kliniku i sve smo uspješno riješili – otkrila je.

– Radilo se o oštećenju vida, bilo je ozbiljno. Mogao je da oslijepi na jedno oko. Bogu hvala, sve je dobro prošlo, a on je iz zahvalnosti odlučio da istetovira moj potpis – rekla je pjevačica jednom prilikom, prenosi Informer.