Zabava

"NIJE NI PRVA NI POSLJEDNJA" Mia Borisavljević se oglasila u jeku afere oko Maje Marinković i njenog muža

Mia Borisavljević oglasila nakon što se u Eliti 9 potegla priča da je Maja Marinković željela da osvoji njenog muža Bojana Grujića.

"NIJE NI PRVA NI POSLJEDNJA" Mia Borisavljević se oglasila u jeku afere oko Maje Marinković i njenog muža
FOTO: OLIVER BUNIĆ, MITAR MITROVIĆ / RINGIER

Ovu priču je iznijela Stanija Dobrojević, Majina nekadašnja drugarica, prenosi Blic.

Stanija Dobrojević tvrdi da Maja targetira uspešne žene i da želi da zavede njihove partnere kako bi imala osjećaj da živi njihove živote.

– Ona targetira uspješne žene da bi se domogla njihovog života. Subotićki je uspjela da priđe. Za muža Mie Borisavljević je rekla da je lijep, htela je da joj otme muža – rekla je Stanija, nakon čega se oglasila i Mia.

– Zanimljivo. Svašta se dešava, vjerujem da nije Maja ni prva ni posljednja koja to želi. Ljubim vas sve i pozdravljam! – ljubazno je poručila pjevačica.

FOTO: SCREENSHOT/INSTAGRAM
FOTO: SCREENSHOT/INSTAGRAM

“Hemija između nas je bila od početka”

Podsjetimo, Mia i Bojan važe za jedan od najskladnijih parova i u braku su dobili dvije kćerkice. A kako su i sami priznali, varnice su među njima odmah sjevnule.

– Ta hemija između nas je od početka bila, ali generalno smo se poklopili i po navikama i po temperamentu. To nešto je kliknulo poslije jednog zajedničkog putovanja – prisjetio se jednom prilikom Bojan kroz osmijeh o početku njihove romanse.

Pročitajte još

Međutim, Mia je iznenadila sve svojim direktnim priznanjem, ne krijući da je kod nje ljubav planula mnogo ranije i da je ona bila ta koja je preuzela inicijativu!

– Kod mene je bilo to ranije, da sam shvatila da sam zaljubljena! Pa sam ga samo zavela! – priznala je pjevačica kroz smijeh.

Bonus video