Ljubav na prvi pogled ubrzo je postala životna, pa par već punih 11 godina uživa u zajedničkom životu.
Nikolija Jovanović i Relja Popović imaju dvije kćerke, ali ne vole da ih eksponiraju. Toliko ih čuvaju i insistiraju na privatnosti da dugo nismo znali ni imena djevojčica.
Iako svoju ljubav nisu krunisali brakom, njih dvoje su srećni i uživaju u porodičnoj harmoniji koju dijele sa Reom, koja je u septembru napunila devet godina, i Hanom, koja je u julu proslavila četvrti rođendan.
O tome kako Nikolija danas živi, odnosno kako izgleda njena svakodnevica iskreno je govorila, a nije ni krila da imam pomoć u kući.
– Da, imamo dadilju po potrebi i ženu koja pomaže u kući. Kada traje školska godina, trudim se da sve obaveze završim do 16 h i poslije tog vremena pripadam isključivo deci. Ali bez pomoći ne bih mogla da radim ovaj posao, jer on jeste teži nego da radim puno radno vrijeme – rekla je pjevačica.
Ona ne krije da ju je majčinstvo skroz promijenilo, a o tome kako je znala da je Relja onaj pravi i ko je od njih dvoje stroži roditelj čitajte na portalu story.rs
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.