Zabava

(VIDEO) "Ja vjerujem u ljubav i u dobre ljude" Nina Badrić priznala da joj se udvaraju mlađi muškarci, a ovako reagovala na pitanje o Toniju Cetinskom

Nina Badrić progovorila je o svojim najiskrenijim emocijama.

nina badrić
FOTO: SNEŽANA KRSTIĆ/RINGIER

Nina se dohvatila teme i o muško-ženskim odnosima.

Nina Badrić priznaje da su mnoge njene pjesme autobiografske, ali i da joj se udvaraju mlađi muškarci.

– Pjesma “Pamtim” sa novog albuma, meni je bila jako emotivna, budi mi neke emocije koje su bile jako gorke. Pjesma kaže “da pamtim još tvoje poljupce, što su mi dušu ukrali”. Mislim da ja sam 50 i nešto godina ne mogu pisati više neozbiljne pjesme, imaš iskustva – rekla je i dodala:

Uvijek je vrijeme za nove teme, priče, ljubavi. Uvijek ima inspiracije. Ne znam da li mi je iko išta izrecitovao zadnjih 20 godina. Došao je jedan frajer i naručio je dostavom omekšivač, da ja omekšam. To je dosta originalno. Mlađi muškarci mi se više udvaraju. Ja apsolutno vjerujem u ljubav i u dobre ljude. Svako od nas u životu ima jedan susret koji ga okrzne više nego neki drugi. Moj pas je moja srodna duša. Što se muškaraca i žena tiče, mislim da postoji taj jedan susret koji je posebniji od drugih, zbog njega se i pišu pjesme – rekla je.

Kako kaže zauvijek vjeruje u dobre ljude.

– Mislim da će se u modu vratiti dostojanstvo i poštenje. U posljednje vrijeme se ispostavilo da je ipak pop muzika koju ljudi najviše slušaju, uz koju mogu i zaplakati.

Pročitajte još

“Jakov je primjer da su mladi pametniji od nas”

Za mladog Jakova Jozinovića ima samo riječi hvale.

– Jakov je sjajan, on je dokaz da su mladi ljudi pametniji od nas. Žive svoj život, radosni su, ne opterećuju se nekim starim pričama. On treba da stvara svoju karijeru. Publika u njemu nešto prepoznaje. Njega ne gura niko da on bude tu gdje jeste – rekla je.