Zabava

Oglasio se MUP O UDESU pjevača: Dat je nalog da se od Darka Lazića uzme ovo

Noćas, oko 00.45 časova, na Novom Beogradu kod Beogradske arene, dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj su učestvovali automobil "mercedes" i autobus "GSP Beograd".

darko lazić udes
FOTO: ALEKSANDRA ALEKSOV/RINGIER

U ovoj saobraćajnoj nesreći lake tjelesne povrede zadobili su vozač “mercedesa” Darko Lazić (34) i putnik Katarina Lazić (35).

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, po nalogu Trećeg osnovnog javnog tužilaštva, preduzimaju sve mere i radnje u vezi sa saobraćajnom nesrećom.

Pročitajte još

Povodom ove nesreće obavješten je dežurni javni tužilac Trećeg OJT u Beogradu, koji se izjasnio da se sačini zapisnik o izvršenom uviđaju, skica lica mesta, fotodokumentacija, izuzmu snimci sa kamera i uzmu izjave od učesnika i svjedoka, prenosi Telegraf.

Takođe je dat nalog da se od vozača Darka Lazića uzme krv za analizu na alkohol, urin za analizu na psihoaktivne supstance, da se za oba vozila izvrši saobraćajno-tehnički pregled i da se predmet u formi izvještaja dostavi nadležnom tužilaštvu.