Zabava

(FOTO) SVE PRŠTI OD LUKSUZA Supruga Ognjena Amidžića pokazala stan, iz spavaće sobe ulazi se u kupatilo

Ognjen Amidžić nedavno je renovirao stan u kojem živi sa suprugom Minom sinom Perunom i kćerkom Lolom.

Ognjen Amidžić
FOTO: SNEŽANA KRSTIĆ / RINGIER

Iako javnost nema uvid u to gdje voditelj sa porodicom živi, njegova supruga je sada podijelila djelić atmosfere iz njihovog doma te pokazala kako on izgleda.

Luksuznu nekretninu, par je nedavno pazario luksuznu nekretninu a čini se da je voditelj brinuo o svakom detalju.

Minin garderober je san svake žene.

Ona je pred porođaj podijelila sliku iz garderobera i pokazala da je sav u stakli i drvetu.

FOTO: SCREENSHOT/INSTAGRAM
FOTO: SCREENSHOT/INSTAGRAM
FOTO: SCREENSHOT/INSTAGRAM
FOTO: SCREENSHOT/INSTAGRAM

Kako je Mina pokazala, Ognjen i ona imaju kupatilo u sklopu spavaće sobe, a kroz staklena vrata se sve vidi. Oni su se odlučili za kadu, a ne tuš kabinu, a sve je u toplim tonovima.

U trpezariji takođe dominiraju svijetli tonovi, kao i u dnevnoj sobi gdje je smještena velika bež garnitura.

Pročitajte još

Mediji su ranije pisali da je par uložio čak 100.000 evra na renoviranje doma.

Ognjen Amidžić oglasio se na mrežama nakon što su se pojavile vijesti o njegovom narušenom zdravstvenom stanju. On je otkrio zbog čega nije otišao po Minu i kćerkicu u porodilište.

– Dragi svi, stigla mi je gomila poruka povodom vijesti koje su izašle i hvala vam na brizi. Dobro sam, sve je u redu, samo od treme i uzbuđenja ne spavam noćima i dobio sam dijareju jutros pred odlazak u bolnicu i zato je po moju ženu i kćerku otišao kum – napisao je Ognjen Amidžić, prenosi Telegraf.