Otkad su se pomirili, Ema Radujko i fudbaler ne žele da se eksponiraju i uživaju ljubavi, a dobro obaviješteni izvor tvrdi da su emocije ovog para toliko jake da uveliko razgovaraju o svadbi i stvaranju porodice.
Iako su raskinuli i svako je krenuo na svoju stranu, Ema i Uroš su ostali u dobrim odnosima. Bili su u kontaktu čak i kad su imali druge partnere, a kad su se nedavno ponovo vidjeli, emocije su im proradile.
– Shvatili su da je hemija među njima i dalje jaka i da bi bilo dobro da svojoj ljubavi pruže još jednu šansu. Nakon romantične večere u jednom beogradskom restoranu, obnovili su vezu i čini mi se da uživaju više nego ikada. Uroš se trudi da joj ispuni sve želje, a Ema se pored njega osjeća kao prava princeza – započela je priču bliska prijateljica Eme Radujko i dodala da su golupčići izuzetno oprezni i ne žele da dozvole da išta stane na put njihovoj sreći:
– Njihova ljubav je jača nego ikad i ne žele da im se bilo ko miješa i kvari vezu. Zbog toga se ne eksponiraju i trude se da se ne viđaju na javnim mjestima. Uživaju u mirnim, intimnim trenucima i prija im da budu usmereni jedno na drugo. Smatraju da im eksponiranje ne bi donelo ništa dobro i da će im, ukoliko uspiju da se sakriju od radoznalih pogleda i komentara, veza biti stabilnija.
– Iako su oboje mladi i karijere su im izuzetno važne, planiraju brak! Ema mi je rekla da su već razgovarali o vjenčanju. Još ništa nisu precizirali, ali su oboje sigurni da žele da krunišu svoju ljubav. Ukoliko do toga dođe, sigurno je da će to biti svadba za pamćenje i da će se Uroš potruditi da Emi ispuni želje o bajkovitom vjenčanju, o kom je maštala još kao djevojčica – završava priču sagovornica, piše Informer.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.