Zabava

"Moje srce" Pjevačice otišle zajedno u provod, pa zapalile mreže, sa njima u društvu i ovaj POZNATI MUŠKARAC

Poznata pjevačica Emina Jahović izašla je u provod u srpskoj prestonici sa koleginicama Editom Aradinović i Jelenom Tomašević.

"Moje srce" Pjevačice otišle zajedno u provod, pa zapalile mreže, sa njima u društvu i ovaj POZNATI MUŠKARAC
FOTO: INSTAGRAM/YAEMINA/SCREENSHOT

Momenti sa lica mjesta su završili na Emininom Instagram nalogu, a sve tri su pozirale nasmijane i zagrljene.

Sa njima je bio i poznati šminker Dušan Lazić Laza, dok je Emina ispod jedne fotke sa Jelenom napisala:

– Moje srce!

Emina o ljubavi nakon razvoda

Podsjetimo, pjevačica Emina Jahović iz braka sa turskim pjevačem Mustafom Sandalom ima dva sina – Jamana i Javuza, a razvod je uslijedio nakon 10 godina braka.

Emina je nedavno izjavila da nema vremena za ljubav, te ističe da kada nađe partnera to neće kriti od javnosti.

 Ni dečka sada nemam, jer sam fokusirana na djecu. Kad bude trebalo da se desi desiće se, malo sam se i povukla, imala sam neke povrede, pisala sam o tome, tako da znaćete sve kad bude trebalo – rekla je pjevačica.

Pročitajte još

Kako kaže, sinovi su joj prioritet i oni su joj na prvom mjestu, a mnoge je iznenadila vijest da se i njen nasljednik sada bavi muzikom.

– Nisam imala pojma o tome šta on radi i da se na ovaj način bavi muzikom, ne zato što nisam učestvovala u životu sina, već zato što je on bio u sobi i radio na tome, i nije izlazio kao njegovi vršnjaci. Vidjela sam da se bavi dobrim stvarima, nisam znala da će da se zakači na spotifaj i da će da ga potpišu eminentne kuće. Nije htio da se vezuje za moje ime, već je htio da pokaže svoju individualnost i to poštujem – rekla je Emina u emisiji “Ekskluzivno”, prenosi Blic.