Zabava

(FOTO) Voditeljka uživa u Rovinju: Sanja Kužet u ZAVODLJIVOJ HALJINI sa golim leđima i dekolteom, ne odvaja se najmlađeg sina

Voditeljka Sanja Kužet trenutno se nalazi u Hrvatskoj, u Rovinju na odmoru odakle se redovno oglašava.

sanja kužet, objava
FOTO: SANJA_KUZET / INSTAGRAM/SCREENSHOT

Sanja se ne odvaja od sina Vuka, a sada je na Instagramu podelila njihove zajedničke fotogarfije i pokazala kako se provode.

Naime, njih dvoje svakodnevno uživaju na plaži, u šetnjama i parku, a posebnu pažnju su privukle fotografije voditeljke u ljetnjim haljinama.

FOTO: SANJA_KUZET / INSTAGRAM/SCREENSHOT
FOTO: SANJA_KUZET / INSTAGRAM/SCREENSHOT
sanja kužet, objava
FOTO: SANJA_KUZET / INSTAGRAM/SCREENSHOT

Sanja Kužet je prvo pozirala u providnoj haljini za plažu dok je sina vozila u kolicima, a potom je objavila selfi iz lifta dok je na sebi nosila bijelu dugu haljinu sa skroz golim leđima i dekolteom.

Sinu proslavila prvi rođendan

Pročitajte još

Podsjetimo, Sanja Kužet sa suprugom Nemanjom Živojinovićem dobila je trojicu sinova, a njihov najmlađi nasljednik nedavno je proslavio prvi rođendan, piše Blic.

Sanja se tom prilikom oglasila na mrežama, te je uputila emotivnu poruku. Preponosna mama slavi treći put prvi rođendan! Mislila sam da emotivnija, nego sto suštinski jesam, ne mogu biti i da je taj proces gotov, ali ovaj mali-veliki Vuk me “razvali”. Srećan rođendan, sine – napisala je ona tada.