Pjevač je na Instagram profilu objavio emotivan snimak kojim je potvrdio vjeridbu i raznježio naciju, a kako prenose mediji, prosidba se desila u Atini.
Pjevač je pažljivo isplanirao putovanje u Grčku. Zajedno sa bratom Radetom Kovačevićem i njegovom djevojkom Kristinom, otputovao je u Atinu pod izgovorom da rade na novim pjesmama u studiju, prenose mediji.
Kako dalje navode, Zorani je rečeno da će ona i Kristina moći da uživaju u obilasku grada dok su oni “u poslu”, ne sluteći da se iza svega krije pažljivo smišljeno iznenađenje koje je “kulminiralo” emotivnom prosidbom u srcu Grčke.
U organizaciji cijelog iznenađenja pomogao je jedan od muzičara Antonisa Remosa, koji živi u Atini i poznaje mnoga romantična mjesta u gradu.
Zahvaljujući njegovim sugestijama, Saša Kovačević je uspio sve da isplanira do najsitnijeg detalja i stvori bajkovitu atmosferu.
Saša Kovačević i Zorana Tasovac sada su zvanično vjereni i uskoro uplovljavaju u bračne vode, prenosi Telegraf.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.