Naime, Slađa je navela da su se ona i njeni članovi benda razboljeli i da nisu u mogućnosti da nastupaju.
– Dragi moji sugrađani, zbog virusa koji je pokosio pola članova mog benda i mene, uprkos svim naporima da se koncert održi, moraćemo ga odložiti. Uskoro javljamo novi datum održavanja istog. Družimo se i pevamo zajedno. Ostajte mi zdravo i čuvajte se, vaša Slađa – poručila je folkerka, prenosi Blic.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.