Naime, Sofi Tikačenko je u “Zadruzi 8 Eliti” osvojila 3. mjesto dok je pobjedu odnio Nenad Marinković Gastoz, a Anđela Đuričić osvojila drugo mjesto.
Sofi je tokom rijalitija važila za kulturnu, finu i smjernu djevojku, a slikama u kupaćem kostimu sada je sve iznenadila.
Ona je pozirala u roze bikiniju i izgledala je fenomenalno, a mnogi su mišljenja da je ona najljepša prirodna zadrugarka koja je bila u rijalitiju.
Smuvala druga Stefana Karića
Sofi Tkačenko ima novog dečka i u pitanju je drug iz djetinjstva Stefana Karića.
Sofi je odlučila da nastavi dalje i pronašla je ljubav sa novim partnerom Lukom, muškarcem iz Karićevog djetinjstva.
– Čovjek nije u javnom životu, zove se Luka. Nije neki starac, ja nemam ništa protiv djevojaka koje su sa starijim ljudima, ali ja više volim mlađe. Ima godina kao Stefan Karić. To je njegov drug iz djetinjstva, sa kojim me je upoznao Stefan – ispričala je Sofi u emisiji, prenosi Blic.
Ulazi u Elitu 9
Sofi je nakon završetka rijalitija, odlučila da svoj život nastavi u Beogradu.
– Da, hoću da ostanem u Beogradu, zato se i cimam i imam veliki haos, ali pomažu mi moji prijatelji koje sam u “Eliti” stekla, a to su Mića, Stefan i Mateja. Sad moram i da nađem gdje da živim, neki stan, da ostanem tu. Meni se jako sviđa u Beogradu. Najviše bih voljela da imam tu neku umjetničku karijeru, u pravcu muzike i mode, da sve sklopim u jedno. Volim da imam više zanimanja, da radim jedno isto mi je dosadno – rekla je.
O učesnicima za narednu sezonu se već uveliko piše i priča, a Ena Čolić je tokom gostovanja u “Narod pita” u okviru ovog rijalitija otkrila da je Sofi jedna od takmičara sljedeće sezone.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.