Poznato je da Ceca svake godine veći dio ljeta provodi u Aja Napi, međutim ove godine je zbog korona virusa odložila put.
Nakon što je ljetne mjesece provela u Srbiji, pjevačica je sada otputovala na Kipar, a nakon što se fotografisala u kolima, podijelila je prizor sa plaže koji je, po svemu sudeći jedva čekala da vidi.
– Lijepo je doći u svoju kuću – poručila je Ceca ovim povodom, piše Blic.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.