Ona je ovoga puta pokazala šta se nalazi u njenoj torbi vrijednoj oko 40.000 evra.
Ceca je objavila snimak iz privatnog aviona, a potom je pokazala šta nosi sa sobom na putovanje, prenosi Blic.
– Da vidimo šta je u mojoj torbi, u stvari, da vidim i ja jer ni ja nemam pojma, ja samo trpam u svoju torbu – rekla je pa, pa nastavila:
– Pasoš, jedan telefon, drugi telefon, vlažne maramice, gospođa Biber (kozmetika brenda Hejli Biber), krema za ruke, bombone za moje grlo bez kojih ne funkcionišem… Naočare za daljinu, za usne maskica, ogledalce sa mojim imenom na kojem piše “Ceca”. Ovo sam dobila od svog fana kao i maskicu. Da vidim šta imam još, aha, naočare za daljinu pošto imam astigmatizam pa sam malo ćorava i na daljinu na blizinu. Tu je i krpica za naočare, parfem, naravno kreon za obrve – bez njega ne mrdam iz kuće.
Fanovi su oduševljeno reagovali i tražili joj još ovakvog sadržaja, a mnogi su primijetili da u torbi nije nosila novčanik.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.