Među njima je bila i supruga predsjednika Srbije, Tamara Vučić koja je podijelila svoje utiske na Instagram nalogu.
Prije nastupa benda, Tamara se srela sa članovima grupe, uključujući frontmena Aksela Rouza i gitaristu Sleša, i fotografisala sa njima, što je naravno podijelila na Instagram profilu.
Tamara Vučić je napisala kako je kao tinejdžerka slušala Guns N’ Roses na kasetama i imala njihove postere na zidu sobe, prenosi Ona.rs.
– Večeras sam ih vidjela i razgovarala s njima uživo! Snovi se ostvaruju – poručila je radosna Tamara.
Ležerna elegancija na koncertu
Za ovu priliku, Tamara Vučić je odabrala kežual stajling – tamne farmerke i crni prsluk, pokazujući opušten izgled. Tamara je delila i snimke sa Ušća, gde se vidi da je uživala u hitovima poput ‘Don't Cry?’, ‘Sweet Child O’ Mine’ i ‘November Rain’.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.