Naime, Teodora se snimila u stanu kako izvodi vreli ples, te se sve vrijeme uvijala zadnjicom, a u jednom trenutku popela se na krevet i miješala kukovima.
– Djevojke, da vas nisam čula da vam ovako ne počinju jutra – napisala je ona u opisu.
Kupila dva stana
Inače, kako smo već pisali, pjevačica se prije nekoliko godina počastila luksuznim stanom, a sada je pazarila još jednu nekretninu, piše Blic.
– I kupljen drugi stan u životu. Hvala ti Bože – napisala je Teodora koja nije mogla da sakrije sreću, a prvi stan platila je 250.000 evra.
– Riječ je o luksuznoj nekretnini koju je pazarila za 250.000 evra u elitnom beogradskom naselju. Stan ima oko 100 kvadrata, dvije spavaće sobe, dva kupatila i prostranu terasu – ispričao je izvor.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.