Zabava

"Sjekao je nožem ispred mene" Kćerka Ace Amadeusa iznijela nove SKANDALOZNE OPTUŽBE na očev račun, ovi detalji lede krv u venama

Porodična drama člana Amadeus benda, Aleksandra Stanimirovića, poznatijeg kao Aca Amadeus, posljednjih dana potresa javnost nakon što su u medijima iznijete međusobne optužbe njega i članova njegove porodice.

"Sjekao je nožem ispred mene" Kćerka Ace Amadeusa iznijela nove SKANDALOZNE OPTUŽBE na očev račun, ovi detalji lede krv u venama
FOTO: VASKA.S.OFFICIAL.07/INSTAGRAM/SCREENSHOT

Nakon što je muzičar optužio bivšu suprugu za nevjerstvo sa učenikom, oglasila se njegova kćerka Vaska, iznoseći niz teških tvrdnji na račun oca.

Na samom početku istakla je da je njen otac tukao majku još dok je ona bila mala. Pored nasilja, kako kaže, bilo je i raznih scena gdje ju je varao sa drugom ženom:

– Jedno veče sam se probudila u krevetu pored njega i jedne druge žene. On je s tom ženom bio oko dvije godine u vezi. I nju je tukao i kad on nju prevari i kad on napravi glupost on nju tuče. Kad sam bila mala on je nju okrivio da je ona s nekim čovjekom iz neke banje. Okrivio ju je da ona njega vara, a ona ga nije prevarila nikada. Tada ju je tukao, šišao i sjekao nožem ispred mene. Ima i dan danas ožiljke. Više puta sam gledala scene gdje on nju tuče – rekla je ona.

Kako tvrdi, posljednji put je majku tukao za njen rođendan.

– Živjela sam u drugom stanu, koji je odmah ulicu niže od njihovog. Pripremila sam joj iznenađenje, on je njoj to otkrio da ona ne bi bila srećna. Tukao ju je na njen rođendan. Ne da je tukao, nego je pokušao da je ubije, bukvalno prijetio nožem, šišao, pravio haos – kaže Vaska i dodaje:

– Kada sam došla u stan, vidjela sam da je ona pretučena, da je ošišana, da je plakala, rekla mi je da ju je on ju cijelu noć tukao, da je sve boljelo. Rekla sam joj “Mama pakuj se, idemo odmah u Niš.” Mi smo to prijavili policiji i on je dobio zabranu prilaska – ističe ona.

Kako kaže, uvijek je željela da ima oca pored sebe i da se sa njim čuje telefon, međutim, prema njenim rečima, govorio joj je kako je “bolje da je nikada nije napravio”:

– Ja sam saznala skoro, da je on koristio kokain godinama, ja to ništa nisam znala. Objavio je snimak gdje moja mama vuče liniju. Ona je na snimku vidno pretučena i natjerana da povuče tu liniju. To je star snimak godinama. Primoravao ju je na te stvari – otkriva kćerka.

Prema Vaskinim riječima, jednom prilikom ju je fizički napao kada je došlo do nesporazuma sa njegovim društvom, kako kaže, tukao ju je jer je mislio da se “prodaje za novac”:

– Nikada se ne bih prodavala za pare niti bilo šta slično on je to isprojektovao u glavi film kako se ja prodajem. Tukao me je i šišao. Nisam imala nikakav način da se odbranim. Ukrao nam je telefone i neće da ih vrati zato što je prijavljen u policiji za krađu i stalno ima neke izgovore za to. Nikada nije ni sa jednim učenikom bila. Mama je normalna žena koja voli svoj posao, voli djecu, svu djecu gleda kao svoju – kaže Stanimirović i dodaje:

– Čovjek ima neku dijagnozu sigurna sam u to. On nije išao u vojsku zbog te dijagnoze. Ja mislim da on ima takav karakter ali i da je droga umiješana u to. Narkotici su nekako samo pojačali taj uticaj. Ne bi došlo do ovoga da nije bilo droge i alkohola. Jednom smo najnormalnije pričali, onda je on otišao do toaleta i sigurna sam da je povukao liniju. Kada se vratio počeo je da me tuče – kaže ona.

Kako ističe, Acina supruga je opraštala sve, a on ne može da prihvati da više nema opraštanja i povrataka. Sa druge strane, smatra da ovo njemu kao javnoj ličnosti ne ide u prilog:

– Mene i moju mamu niko neće da zapamti. Mi smo neke tamo, koje niko ne zna. On je poznati muzičar u bendu Amadeus, većina ljudi ga zna, sluša i prati. Mislim da će čovjek sam sebe da uništi ovime. Inače ja mislim da čovjek sam sebe uništava i to nije prijatno gledati, čak i ako je uradio sve što je uradio – rekla je.

Aca je nedavno govorio i da se odriče svoje kćerke, kao i da će svu imovinu dati svom bratu.

Povučene optužbe

– Izmanipulisao je mene i moju majku da se promijenio i onda smo mi povukle tužbe i prijave i nismo išle do kraja. Kako smo povukle, nastavio je sa drogom. Vidjela sam da se nije promijenio. Jednom, dok smo bile u policiji, on je nama ukrao sve stvari od plišanih igračaka do majica i čarapa – ispričala je Vaska.

Pročitajte još

Aleksandar Stanimirović se povodom ove ispovijesti oglasio za Kurir televiziju i istakao da su optužbe njegove kćerke neosnovane, te da ona nije mogla da vidi da li je “ispod njegove žene” on ili učenik:

– Na snimku što sam objavio se vidi da ona šprica kokain. Stavljene su optužbe da sam ja vršio porodično nasilje nad mojom ženom, naravno, stigla je presuda iz Tužilaštva u Beogradu gdje je to odbačeno, dokazano je da nisam. Da, bila je sa učenikom, čuje se na snimku “profesorka, bravo profesorka”. Još uvijek neću da ga dam u javnost, jer bi se on našao na internetu – kaže on.

Kako kaže, zna ime i prezime učenika, a ima i poruke dopisivanja sa učenikom.